ASPI-4020S-680M-T ABRACON
  • Part Number: ASPI-4020S-680M-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 68UH 360MA 1.06 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASPI-4020S-680M-T ABRACON
    ASPI-4020S-680M-T ABRACON
    ASPI-4020S-680M-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-4020S-680M-T is described as FIXED IND 68UH 360MA 1.06 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.