ASPI-4020S-5R6M-T ABRACON
  • Part Number: ASPI-4020S-5R6M-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 5.6UH 1.22A 90 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASPI-4020S-5R6M-T ABRACON
    ASPI-4020S-5R6M-T ABRACON
    ASPI-4020S-5R6M-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-4020S-5R6M-T is described as FIXED IND 5.6UH 1.22A 90 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK