ASPI-4020S-430M-T ABRACON
  • Part Number: ASPI-4020S-430M-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 43UH 450MA 660 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASPI-4020S-430M-T ABRACON
    ASPI-4020S-430M-T ABRACON
    ASPI-4020S-430M-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-4020S-430M-T is described as FIXED IND 43UH 450MA 660 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 9-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE VME J1 9-SLOT MONO
    BACKPLANE VME 7SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE VME J2 12-SLOT MONO
    BACKPLANE VME 64X3SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V