ASPI-4020S-270M-T ABRACON
  • Part Number: ASPI-4020S-270M-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 27UH 500MA 545 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASPI-4020S-270M-T ABRACON
    ASPI-4020S-270M-T ABRACON
    ASPI-4020S-270M-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-4020S-270M-T is described as FIXED IND 27UH 500MA 545 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE