ASPI-4020S-1R2N-T ABRACON
  • Part Number: ASPI-4020S-1R2N-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1.2UH 2.15A 29 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASPI-4020S-1R2N-T ABRACON
    ASPI-4020S-1R2N-T ABRACON
    ASPI-4020S-1R2N-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-4020S-1R2N-T is described as FIXED IND 1.2UH 2.15A 29 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.