ASPI-0645-6R8M-T ABRACON
  • Part Number: ASPI-0645-6R8M-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 6.8UH 3.5A 34 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASPI-0645-6R8M-T ABRACON
    ASPI-0645-6R8M-T ABRACON
    ASPI-0645-6R8M-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-0645-6R8M-T is described as FIXED IND 6.8UH 3.5A 34 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.