ASPI-0615FS-3R3N-T2 ABRACON
  • Part Number: ASPI-0615FS-3R3N-T2
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 3.3UH 2.8A 30 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASPI-0615FS-3R3N-T2 ABRACON
    ASPI-0615FS-3R3N-T2 ABRACON
    ASPI-0615FS-3R3N-T2 is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-0615FS-3R3N-T2 is described as FIXED IND 3.3UH 2.8A 30 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.