ASPI-0503H-820K-T ABRACON
  • Part Number: ASPI-0503H-820K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED INDUCT 82UH 650MA 800 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASPI-0503H-820K-T ABRACON
    ASPI-0503H-820K-T ABRACON
    ASPI-0503H-820K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-0503H-820K-T is described as FIXED INDUCT 82UH 650MA 800 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X