ASPI-0503H-560K-T ABRACON
  • Part Number: ASPI-0503H-560K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED INDUCT 56UH 850MA 500 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASPI-0503H-560K-T ABRACON
    ASPI-0503H-560K-T ABRACON
    ASPI-0503H-560K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-0503H-560K-T is described as FIXED INDUCT 56UH 850MA 500 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.