ASPI-0503H-271K-T ABRACON
  • Part Number: ASPI-0503H-271K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED INDUCT 270UH 350MA 2.5 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASPI-0503H-271K-T ABRACON
    ASPI-0503H-271K-T ABRACON
    ASPI-0503H-271K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-0503H-271K-T is described as FIXED INDUCT 270UH 350MA 2.5 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.