ASPI-0403S-101M-T ABRACON
  • Part Number: ASPI-0403S-101M-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 100UH 300MA 480 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 8,389
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASPI-0403S-101M-T ABRACON
    ASPI-0403S-101M-T ABRACON
    ASPI-0403S-101M-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-0403S-101M-T is described as FIXED IND 100UH 300MA 480 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 89DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 99DB
    View
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1.2W TOP PORT 88DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB