ASPI-0403H-820K-T ABRACON
  • Part Number: ASPI-0403H-820K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 82UH 1.20OHM 0.30A
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASPI-0403H-820K-T ABRACON
    ASPI-0403H-820K-T ABRACON
    ASPI-0403H-820K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-0403H-820K-T is described as FIXED IND 82UH 1.20OHM 0.30A. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Assmann
  • Description
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    View
  • Manufacturer Name
    Adafruit
  • Description
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    View
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    Patco Electronics
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A