ASPI-0403H-6R8K-T ABRACON
  • Part Number: ASPI-0403H-6R8K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 6.8UH 0.117OHM 1.40A
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASPI-0403H-6R8K-T ABRACON
    ASPI-0403H-6R8K-T ABRACON
    ASPI-0403H-6R8K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-0403H-6R8K-T is described as FIXED IND 6.8UH 0.117OHM 1.40A. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V