ASPI-0403H-560K-T ABRACON
  • Part Number: ASPI-0403H-560K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 56UH 0.937OHM 0.46A
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASPI-0403H-560K-T ABRACON
    ASPI-0403H-560K-T ABRACON
    ASPI-0403H-560K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-0403H-560K-T is described as FIXED IND 56UH 0.937OHM 0.46A. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"