ASPI-0403H-3R9M-T ABRACON
  • Part Number: ASPI-0403H-3R9M-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 3.9UH 0.076OHM 1.98A
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASPI-0403H-3R9M-T ABRACON
    ASPI-0403H-3R9M-T ABRACON
    ASPI-0403H-3R9M-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-0403H-3R9M-T is described as FIXED IND 3.9UH 0.076OHM 1.98A. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"