ASPI-0403H-390K-T ABRACON
  • Part Number: ASPI-0403H-390K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 39UH 0.587OHM 0.59A
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASPI-0403H-390K-T ABRACON
    ASPI-0403H-390K-T ABRACON
    ASPI-0403H-390K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-0403H-390K-T is described as FIXED IND 39UH 0.587OHM 0.59A. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.