ASPI-0403H-270K-T ABRACON
  • Part Number: ASPI-0403H-270K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 27UH 0.522OHM 0.71A
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASPI-0403H-270K-T ABRACON
    ASPI-0403H-270K-T ABRACON
    ASPI-0403H-270K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-0403H-270K-T is described as FIXED IND 27UH 0.522OHM 0.71A. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER WHITE 680OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK