ASPI-0403-680K-T ABRACON
  • Part Number: ASPI-0403-680K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 68UH 370MA 1.117 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASPI-0403-680K-T ABRACON
    ASPI-0403-680K-T ABRACON
    ASPI-0403-680K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-0403-680K-T is described as FIXED IND 68UH 370MA 1.117 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ