ASPI-0403-330K-T ABRACON
  • Part Number: ASPI-0403-330K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 33UH 560MA 540 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASPI-0403-330K-T ABRACON
    ASPI-0403-330K-T ABRACON
    ASPI-0403-330K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-0403-330K-T is described as FIXED IND 33UH 560MA 540 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"