ASPI-0403-180K-T ABRACON
  • Part Number: ASPI-0403-180K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 18UH 740MA 338 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASPI-0403-180K-T ABRACON
    ASPI-0403-180K-T ABRACON
    ASPI-0403-180K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-0403-180K-T is described as FIXED IND 18UH 740MA 338 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH