ASPI-0403-150K-T ABRACON
  • Part Number: ASPI-0403-150K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 15UH 850MA 235 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASPI-0403-150K-T ABRACON
    ASPI-0403-150K-T ABRACON
    ASPI-0403-150K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-0403-150K-T is described as FIXED IND 15UH 850MA 235 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE