ASPI-0315FS-820M-T2 ABRACON
  • Part Number: ASPI-0315FS-820M-T2
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 82UH 320MA 1.9 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASPI-0315FS-820M-T2 ABRACON
    ASPI-0315FS-820M-T2 ABRACON
    ASPI-0315FS-820M-T2 is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-0315FS-820M-T2 is described as FIXED IND 82UH 320MA 1.9 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM