ASPI-0315FS-680M-T2 ABRACON
  • Part Number: ASPI-0315FS-680M-T2
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 68UH 350MA 1.7 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASPI-0315FS-680M-T2 ABRACON
    ASPI-0315FS-680M-T2 ABRACON
    ASPI-0315FS-680M-T2 is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-0315FS-680M-T2 is described as FIXED IND 68UH 350MA 1.7 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 14 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE