ASPI-0315FS-5R6M-T2 ABRACON
  • Part Number: ASPI-0315FS-5R6M-T2
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 5.6UH 1.4A 120 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASPI-0315FS-5R6M-T2 ABRACON
    ASPI-0315FS-5R6M-T2 ABRACON
    ASPI-0315FS-5R6M-T2 is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-0315FS-5R6M-T2 is described as FIXED IND 5.6UH 1.4A 120 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE