ASPI-0315FS-330M-T2 ABRACON
  • Part Number: ASPI-0315FS-330M-T2
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 33UH 700MA 650 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASPI-0315FS-330M-T2 ABRACON
    ASPI-0315FS-330M-T2 ABRACON
    ASPI-0315FS-330M-T2 is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-0315FS-330M-T2 is described as FIXED IND 33UH 700MA 650 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE