ASPI-0315FS-2R7M-T2 ABRACON
  • Part Number: ASPI-0315FS-2R7M-T2
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 2.7UH 1.95A 60 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASPI-0315FS-2R7M-T2 ABRACON
    ASPI-0315FS-2R7M-T2 ABRACON
    ASPI-0315FS-2R7M-T2 is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-0315FS-2R7M-T2 is described as FIXED IND 2.7UH 1.95A 60 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM