ASPI-0312FS-470M-T2 ABRACON
  • Part Number: ASPI-0312FS-470M-T2
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 47UH 280MA 1.45 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASPI-0312FS-470M-T2 ABRACON
    ASPI-0312FS-470M-T2 ABRACON
    ASPI-0312FS-470M-T2 is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-0312FS-470M-T2 is described as FIXED IND 47UH 280MA 1.45 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM