ASPI-0312FS-330M-T2 ABRACON
  • Part Number: ASPI-0312FS-330M-T2
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 33UH 330MA 1.03 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASPI-0312FS-330M-T2 ABRACON
    ASPI-0312FS-330M-T2 ABRACON
    ASPI-0312FS-330M-T2 is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-0312FS-330M-T2 is described as FIXED IND 33UH 330MA 1.03 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM