ASPI-0312FS-1R5N-T2 ABRACON
  • Part Number: ASPI-0312FS-1R5N-T2
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1.5UH 1.4A 60 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASPI-0312FS-1R5N-T2 ABRACON
    ASPI-0312FS-1R5N-T2 ABRACON
    ASPI-0312FS-1R5N-T2 is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-0312FS-1R5N-T2 is described as FIXED IND 1.5UH 1.4A 60 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"