ASPI-0312FS-1R0N-T2 ABRACON
  • Part Number: ASPI-0312FS-1R0N-T2
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1UH 1.49A 50 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASPI-0312FS-1R0N-T2 ABRACON
    ASPI-0312FS-1R0N-T2 ABRACON
    ASPI-0312FS-1R0N-T2 is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-0312FS-1R0N-T2 is described as FIXED IND 1UH 1.49A 50 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA