ASPI-0310FS-1R5N-T2 ABRACON
  • Part Number: ASPI-0310FS-1R5N-T2
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1.5UH 2A 70 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASPI-0310FS-1R5N-T2 ABRACON
    ASPI-0310FS-1R5N-T2 ABRACON
    ASPI-0310FS-1R5N-T2 is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-0310FS-1R5N-T2 is described as FIXED IND 1.5UH 2A 70 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X