ASPI-0310FS-1R2N-T2 ABRACON
  • Part Number: ASPI-0310FS-1R2N-T2
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1.2UH 2.1A 62 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASPI-0310FS-1R2N-T2 ABRACON
    ASPI-0310FS-1R2N-T2 ABRACON
    ASPI-0310FS-1R2N-T2 is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-0310FS-1R2N-T2 is described as FIXED IND 1.2UH 2.1A 62 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    View
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE