ASMPH-1008-1R0M-T ABRACON
  • Part Number: ASMPH-1008-1R0M-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1UH 1.6A 60 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 22,512
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASMPH-1008-1R0M-T ABRACON
    ASMPH-1008-1R0M-T ABRACON
    ASMPH-1008-1R0M-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASMPH-1008-1R0M-T is described as FIXED IND 1UH 1.6A 60 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"