ASMPH-0806-1R0M-T ABRACON
  • Part Number: ASMPH-0806-1R0M-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1UH 1.4A 90 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 16,460
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASMPH-0806-1R0M-T ABRACON
    ASMPH-0806-1R0M-T ABRACON
    ASMPH-0806-1R0M-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASMPH-0806-1R0M-T is described as FIXED IND 1UH 1.4A 90 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE