ASMCI-0805-4R7N-T ABRACON
  • Part Number: ASMCI-0805-4R7N-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 4.7UH 180MA 300 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASMCI-0805-4R7N-T ABRACON
    ASMCI-0805-4R7N-T ABRACON
    ASMCI-0805-4R7N-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASMCI-0805-4R7N-T is described as FIXED IND 4.7UH 180MA 300 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"