ASMCI-0805-2R2N-T ABRACON
  • Part Number: ASMCI-0805-2R2N-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 2.2UH 220MA 280 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASMCI-0805-2R2N-T ABRACON
    ASMCI-0805-2R2N-T ABRACON
    ASMCI-0805-2R2N-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASMCI-0805-2R2N-T is described as FIXED IND 2.2UH 220MA 280 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.