ASMCI-0805-1R0N-T ABRACON
  • Part Number: ASMCI-0805-1R0N-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1UH 300MA 200 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASMCI-0805-1R0N-T ABRACON
    ASMCI-0805-1R0N-T ABRACON
    ASMCI-0805-1R0N-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASMCI-0805-1R0N-T is described as FIXED IND 1UH 300MA 200 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.