ASG2-P-V-B-120.000MHZ ABRACON
  • Part Number: ASG2-P-V-B-120.000MHZ
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC VCXO 120.000MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASG2-P-V-B-120.000MHZ ABRACON
    ASG2-P-V-B-120.000MHZ ABRACON
    ASG2-P-V-B-120.000MHZ is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASG2-P-V-B-120.000MHZ is described as OSC VCXO 120.000MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 99DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1.2W TOP PORT 88DB
    View
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB