ASG2-P-V-A-1000.000MHZ ABRACON
  • Part Number: ASG2-P-V-A-1000.000MHZ
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC VCXO 1.000GHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASG2-P-V-A-1000.000MHZ ABRACON
    ASG2-P-V-A-1000.000MHZ ABRACON
    ASG2-P-V-A-1000.000MHZ is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASG2-P-V-A-1000.000MHZ is described as OSC VCXO 1.000GHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK