ASG2-D-V-B-120.000MHZ ABRACON
  • Part Number: ASG2-D-V-B-120.000MHZ
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC VCXO 120.000MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASG2-D-V-B-120.000MHZ ABRACON
    ASG2-D-V-B-120.000MHZ ABRACON
    ASG2-D-V-B-120.000MHZ is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASG2-D-V-B-120.000MHZ is described as OSC VCXO 120.000MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA