ASG2-D-V-A-120.000MHZ ABRACON
  • Part Number: ASG2-D-V-A-120.000MHZ
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC VCXO 120.000MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASG2-D-V-A-120.000MHZ ABRACON
    ASG2-D-V-A-120.000MHZ ABRACON
    ASG2-D-V-A-120.000MHZ is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASG2-D-V-A-120.000MHZ is described as OSC VCXO 120.000MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG EUROPEAN
    View
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE