ASG-P-X-B-212.500MHZ ABRACON
  • Part Number: ASG-P-X-B-212.500MHZ
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC XO 212.5MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 22
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASG-P-X-B-212.500MHZ ABRACON
    ASG-P-X-B-212.500MHZ ABRACON
    ASG-P-X-B-212.500MHZ is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASG-P-X-B-212.500MHZ is described as OSC XO 212.5MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT