ASFLMB-44.000MHZ-LC-T ABRACON
  • Part Number: ASFLMB-44.000MHZ-LC-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 44.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASFLMB-44.000MHZ-LC-T ABRACON
    ASFLMB-44.000MHZ-LC-T ABRACON
    ASFLMB-44.000MHZ-LC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASFLMB-44.000MHZ-LC-T is described as OSC MEMS 44.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE