ASFLM1-40.000MHZ-C-T ABRACON
  • Part Number: ASFLM1-40.000MHZ-C-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 40.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 1,417
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASFLM1-40.000MHZ-C-T ABRACON
    ASFLM1-40.000MHZ-C-T ABRACON
    ASFLM1-40.000MHZ-C-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASFLM1-40.000MHZ-C-T is described as OSC MEMS 40.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Carling Tech
  • Description
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    View
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A