ASFL1-33.3330MHZ-ER-T ABRACON
  • Part Number: ASFL1-33.3330MHZ-ER-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC XO 33.333MHZ HCMOS TTL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASFL1-33.3330MHZ-ER-T ABRACON
    ASFL1-33.3330MHZ-ER-T ABRACON
    ASFL1-33.3330MHZ-ER-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASFL1-33.3330MHZ-ER-T is described as OSC XO 33.333MHZ HCMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD