ASFL1-25.000MHZ-ER-T ABRACON
  • Part Number: ASFL1-25.000MHZ-ER-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC XO 25.000MHZ HCMOS TTL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASFL1-25.000MHZ-ER-T ABRACON
    ASFL1-25.000MHZ-ER-T ABRACON
    ASFL1-25.000MHZ-ER-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASFL1-25.000MHZ-ER-T is described as OSC XO 25.000MHZ HCMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"