ASFL1-12.000MHZ-ER-T ABRACON
  • Part Number: ASFL1-12.000MHZ-ER-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC XO 12.000MHZ HCMOS TTL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASFL1-12.000MHZ-ER-T ABRACON
    ASFL1-12.000MHZ-ER-T ABRACON
    ASFL1-12.000MHZ-ER-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASFL1-12.000MHZ-ER-T is described as OSC XO 12.000MHZ HCMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM