ASFL1-10.000MHZ-EC-T ABRACON
  • Part Number: ASFL1-10.000MHZ-EC-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC XO 10.000MHZ HCMOS TTL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 1,120
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASFL1-10.000MHZ-EC-T ABRACON
    ASFL1-10.000MHZ-EC-T ABRACON
    ASFL1-10.000MHZ-EC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASFL1-10.000MHZ-EC-T is described as OSC XO 10.000MHZ HCMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CER BENDER 27MM 4600HZ
    View
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    Murata
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM