ASEMPC-13.000MHZ-Z-T ABRACON
  • Part Number: ASEMPC-13.000MHZ-Z-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 13.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 6,720
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASEMPC-13.000MHZ-Z-T ABRACON
    ASEMPC-13.000MHZ-Z-T ABRACON
    ASEMPC-13.000MHZ-Z-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASEMPC-13.000MHZ-Z-T is described as OSC MEMS 13.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"