ASEMB-75.000MHZ-XY-T ABRACON
  • Part Number: ASEMB-75.000MHZ-XY-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 75.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 4,610
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASEMB-75.000MHZ-XY-T ABRACON
    ASEMB-75.000MHZ-XY-T ABRACON
    ASEMB-75.000MHZ-XY-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASEMB-75.000MHZ-XY-T is described as OSC MEMS 75.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"